در بازار رقابتی امروز، مهم‌تر از همیشه این است که محصولات خود را از بقیه متمایز کنید. کارتن سفارشی یک راه عالی برای انجام این کار است.

با ایجاد کارتن های منحصر به فرد و چشم نواز برای محصولات خود، می توانید توجه مشتریان را جلب کرده و آنها را تشویق به خرید کنید.

جعبه های هارد باکس با توجه به شکل جعبه و نحوه باز شدن جعبه در انواع مختلف تولید و ارائه میگردد.

در ادامه به بررسی انواع تولید جعبه های مختلف در بلوپک  می پردازیم:

🛑جعبه هارد باکس تلسکو‍‍‍‍‍‌‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ پی دوتکه

ساده ترین و متداولترین نوع جعبه هاردباکس میباشد نمونه آنرا در بسته بندی گوشیهای هوشمند میتوان مشاهده نمود .

به این نوع جعبه ،جعبع درب و کفه هم گفته میشود که معمولترین و ارزانترین نوع هارد باکس بوده و کمترین زمان تولید را دارد.

🛑جعبه هارد باکس تلسکوپی سه تکه

تفاوت ظاهری آن با جعبه هارد باکس تلسکوپی دو تکه ،اضافه شدن کفه ای به انتهای جعبه است ،این جعبه شامل سه قسمت ؛یک درب جعبه که دربالای آن قرار دارد ،بدنه و یک درب که در قسمت پايین وچسبیده به بدنه میباشد .

این نوع جعبه ،نسبت به انواع دیگر جعبه های هارد باکس استحکام و زیبایی بیشتری دارد .

🛑جعبه هاردباکس کشویی یا کبریتی

این نوع جعبه همانند جعبه کبریت بصورت افقی باز و بسته میشود و محافظت خوبی از کالا های بسته بندی شده بعمل میاورد .

جعبه های کشویی در دو نوع یک طرفه (که فقط از یک طرف باز و بسته میشوند )؛وجعبه های کشویی دو طرفه (که از هر دو طرف باز و بسته میشوند )تولید میگردد ،جعبه های کشویی یک طرفه استحکام و امنیت  وقیمت بالاتری نسبت به نوع دوطرفه را دارا هستند .

این نوع جعبه استحکام و امنیت بالایی دارد و بسیار زیبا و ظریف بوده امکان استفاده راحتتری نسبت به انواع دیگر دارد.ولی جهت بسته بندی کالاها با ابعاد و وزنهای بالا دارای محدودیت میباشد.

🛑جعبه هارد باکس لپ تاپی یا هاردباکس کتابیcover hard box

این نوع جعبه هارد باکس همانند لپتاپ باز و بسته میشوند ؛درب این جعبه ها بنا به خواسته شما بصورت ساده یا مگنت دار ویا ففل دار تهیه میگردد .

.جعبه هارد باکس لپ تاپی ساده ؛مناسب جعبه کادو بوده معمولا توسط یک روبان بسته میشود که ارزانتر از انواع دیگر بوده و کمترین زمان تولید را دارد؛ولی از لحاظ امنیت امتیاز کمتری نسبت به انواع مشابه را دارد

.جعبه هاردباکس لپ تاپی قفل دار ؛در قسمت درب جعبه تکه ای جهت چفت شدن دارد ،به راحتی باز و بسته میشود ،ولی نسبت به نوع مکنتی امنیت کمتری دارد.

.جعبه هارد باکس لپ تاپی مگنت دار؛دارای آهنربا در قسمت درب جعبه میباشد ،امنیت بالا و بازو بسته شدن راحت ؛جذابیت خاص از ویژگیهای این نوع هاردباکس است ؛گرانترین نوع جعبه بین انواع دیگر جعبه های هاردباکس میباشد،احتمالا انواع آنرا در بسته بندی ساعت مشاهده نموده اید .

بسته بندی محصولات با جعبه های مختلف، می تواند به محصولات شما ارزش افزوده بدهد و باعث افزایش اعتبار و شهرت برند شما شود. برای انتخاب نوع بسته بندی مناسب، به اهداف بسته بندی و نوع محصولات خود توجه کنید و با شرکت بلوپک در تماس باشید تا بهترین گزینه را برای شما پیشنهاد دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.