ما شرکت “هاردباکس بلوپک تبریز” با استفاده از دستگاه‌های هاردباکس اروپایی اتوماتیک و پیشرفته، جعبه های سخت متنوعی را تولید می‌کنیم. هدف ما تولید جعبه های هارد باکس، فانتزی، کلاسیک، با کیفیت و بسته بندی های خلاقانه می باشد.

ما از سال 1394 فعالیت خود را در زمینه تولید جعبه های هاردباکس (جعبه های سخت)، با شعار کیفیت و بسته بندی های خلاقانه شروع نموده ایم.

آیا به جعبه های سفارشی با چاپ و تنوع و ظاهری شیک خود نیاز دارید؟ ما با ارائه‌ی راهکارهایی متنوع از قبیل چاپ لمینتی، هاردباکس، و چاپ داخل جعبه به شما کمک می‌کنیم تا ایده‌ های خود را عملی سازید. همچنین، به منظور ایجاد زیبایی و حرفه‌ای‌تر شدن کار‌های شما، انواع گزینه‌های متنوع و جذاب در اختیار شما قرار می‌دهیم.

ما در “هاردباکس بلوپک تبریز” به کارمان علاقه‌مندیم و با افتخار به مشتریان خود راهکارهای با کیفیت و نوآورانه‌ای ارائه می‌دهیم. با ما تماس بگیرید تا درباره‌ی راهکارهای تولید جعبه سخت و لمینتی بیشتر مطلع شوید و با توجه به میزان ظرفیت تولید و دستگاه های اتوماتیک تولید جعبه، ما میتوانیم هر نوع سفارشی را در حداقل زمان ممکن به مرحله تولید برسانیم. ما مدعی هستیم که کلیه سفارش های ارسالی به مشتریان، هم از نظر کیفیت و هم رضایت مشتری مورد تایید بوده و حق انتخاب گسترده ای را در تولید به مشتریان می دهیم.

نکته ای که برای طراحی و چاپ هاردباکس اهمیت ویژه ای دارد، کیفیت مواد اولیه و ابزار تولید آن میباشد که در این واحد قابل حصول می باشد.

لازم به توضیح است که هاردباکس با توجه به طرح های متفاوت و بسته بندی های شیک و ماندگاری بیشتر نزد مشتری، و استحکام آن کمک بیشتری به فروش محصول بسته بندی شده می نماید و محبوبیت جنس بسته بندی شده را افزایش می دهد.

سرویس های ویژه

سیستم حمل و نقل پیشرفته

سیستم حمل و نقل پیشرفته

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی 24/7

تولید انواع جعبه

تولید انواع جعبه

همکاری نوین

همکاری نوین

همکاران تجاری